Kariéra

Do firmy Pradast s.r.o. hledáme kandidáty na tyto pozice:

1) Hlavní stavbyvedoucí (modulových staveb)
Požadujeme:

  • VŠ vítána
  • Vzdělání v oboru pozemní stavitelství
  • Autorizace podmínkou (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr)
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita
  • Dobrý zdravotní stav
  • Manažerské schopnosti
  • Komunikativnost

Náplň práce:

  • Samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby
  • Zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům
  • Řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů
  • Soulad s uzavřenými smlouvami o dílo
  • Kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.)
  • Řízení více realizací
  • Vhodné pro uchazeče z Prahy a okolí
  • Možnost THP, ale i příkazní smlouva (živnostenský list)
  • Nástupní plat 30 000,–Kč – 35 000,–Kč

Nástup ihned, Renata Steinbauerová, +420 702 283 4­80, renata@pra­dast.cz

2) Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • Pracovní vztah: Pracovní poměr
  • Úvazek: Plný
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Minimální vzdělání: řidičský průkaz
  • Mzda: 18.000 – 25.000 Kč
  • Nástup od: ihned

    Poznámka:

    Požadujeme: ŘP „C“, „C+E“, platný profesní průkaz, platné školení, psychotesty, digitální karta, min, praxe 3 roky, držitel průkazu HNJ (hydraulické ruky) Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu na stavby.

Renata Steinbauerová, +420 702 283 4­80, renata@pra­dast.cz