Kontakt

Pradast spol. s r.o. - Kontakt

nám. Přemysla Otakara II. 10/6, 370 01 České Budějovice

Provozovna a korespondenční adresa:
Sosní 949/27, 373 73 Štěpánovice

zapsáno u OR Krajského soudu v Českých  Budějovicích spisová zn. oddíl C vložka 3777

IČ: 608 260 53
DIČ: CZ 608 260 53
Bankovní spojení ČSOB, a.s. 253 697 600 /0300

E-mail pro příjem daňových dokladů fakturace@pradast.cz

Nezávazně nás kontaktujte:

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Ing. Petr STEINBAUER
Jednatel
telefon: 602 402 160
telefon: 387 984 922
email: petr@pradast.cz
Renata Steinbauerová
Asistentka
telefon: 702 283 480
telefon: 387 984 922
email: renata@pradast.cz
Jiří Holinka
Vedoucí areálu firmy
telefon: 702 283 481
telefon: 387 984 922
email: holinka@pradast.cz
Ing. Miroslav Domin
Hlavní stavbyvedoucí pozemních staveb
telefon: 724 722 633
telefon: 387 984 922
email: domin@pradast.cz
Milena Klimentová
Stavbyvedoucí
telefon: 724 110 819
telefon: 387 984 922
email: kalkulace@pradast.cz
David Prayer DiS.
Stavbyvedoucí
telefon: 602 249 103
telefon: 387 984 922
email: prayer@pradast.cz
Bc. Miloslav Carva
Stavební technik
telefon: 702 029 464
telefon: 387 984 922
email: carva@pradast.cz
Michal Táborský , Dis.
Příprava a projekce staveb
telefon: 724 267 515
telefon: 387 984 922
email: taborsky@pradast.cz
Zdeňka Vokounová
Vedoucí obchodního oddělení
telefon: 602 181 265
telefon: 387 984 922
email: info@pradast.cz
email: modular@pradast.cz
Tereza Širhalová , DiS.
Kalkulace staveb
telefon: 602 677 390
telefon: 387 984 922
email: tereza@pradast.cz
email: modular@pradast.cz
Jana Ruzhová
Vedoucí ekonomického oddělení
telefon: 387 984 922
email: jana@pradast.cz
Ing. Markéta Vojtová
Ekonomické oddělení
telefon: 602 181 385
telefon: 387 984 922
email: vojtova@pradast.cz
Alena Honosková
Administrativní oddělení
telefon: 724 772 733
telefon: 387 984 922
email: pradast@pradast.cz